Від А до Я Провідна рекламна компанія в Західному регіоні

Верстка каталогів, журналів, брошур

e-book [Converted]-01Наша компанія пропонує Вам послуги висококваліфікованих дизайнерів, які допоможуть Вам зверстати подану інформацію в цілісний, якісний  продукт.

Висока кваліфікація працівників та індивідуальний підхід до кожного клієнта, перетворять для Вас процес створення і підготовку Вашого видання у задоволення.

Ми пропонуємо професійний дизайн, верстку книг, журналів, брошур в значній кількості та за оптимальними цінами.

Якщо вам потрібно випустити власну газету, внутрішній журнал, видати книгу, чи розповісти про досить привабливі туристичні маршрути в брошурі ми з задоволенням для вас зверстаємо інформаційне видання і видамо його в необмеженому для вас тиражі.

Каталог є важливим інструментом продажів будь-якої компанії і саме тому друк каталогів можна довіряти тільки кращій друкарні.  Досить зручне розташування інформації, достатньо якісні фото та відеоматеріали та висока поліграфічна якість становлять запоруку високих продажів. При цьому останній аспект виготовлення каталогу на всі 100 % залежить від досвіду друкарні в виготовленні каталогів та їх верстці. Ми використаємо при друці весь наш досвід та запропонуємо вам якісний продукт. Наші продукти вам дозволять заощадити кошти, і себе виграшно показати на тлі конкурентів.

Друк каталогів є заключним етапом перед яким відбувається розробка окремого макета, підбір варіантів кольорів, художніх компонентів, вибір розміщення та повна систематизація інформації. Для того, щоб повністю виконати вищеописану роботу вам необхідно визначитись з розміром каталогу, що допоможе вам точно визначити розмір та формат каталогу і стане відштовхуючим моментом для наступних етапів роботи.

Друк журналів

Журнали є одним із найбільш поширених типів рекламної поліграфії. Основними перевагами журналів є зручність та інформативність. Такі речі завжди зручно взяти з собою і в будь-який момент познайомитись з інформацією. Журнали в більшості випадків друкуються офсетом, тому що це вигідний метод при створенні значних накладів.

В певних випадках журнали можуть бути надруковані з використанням цифрового друку, однак це при необхідності виготовлення незначних накладів, або замовлення, які потребують термінової реалізації. Також у нас ви можете виготовити елітні журнали – представницькі чи іміджеві каталоги.

Історія говорить, що перший журнал з’явивися в Європі в 17 столітті. На цей час журнали, як і газети, були підбіркою випадкових новин та подій. Матеріали для журналів того часу черпалися в основному з області політики та науки. Інформація, яка друкувалась в журналах в основному черпалась з політики та науки. Спосіб друку журналів в основному залежить від накладу і термінів виготовлення.

Від інших друкованих видань журнали відрізняються тим, що виходять з певною періодичністю. Це можуть бути щоквартальні, щомісячні, щоквартальні, а іноді і щорічні журнали.

Друк брошюр

Брошюра – це багатосторінкове рекламне видання без твердої обкладинки, об’ємом більше 4, але не більше 48 сторінок, які з’єднані між собою пружиною, спіраллю,  чи ниткою. Брошюра в основному реалізована на досить якісному папері, з продуманним дизайном і в хорошому кольоровому рішенні.

Брошюра – це один із найбільш розповсюджених типів рекламної продукції, досить недорогої і при цьому ефективної.

×
Замовити зворотній виклик