Від А до Я Провідна рекламна компанія в Західному регіоні

Сувенірна продукція

Дозвольте організувати Вам довготривалу рекламну акцію – для цього достатньо лише виготовити якісну сувенірну продукцію з корпоративною символікою, яка тривалий час нагадуватиме клієнтам про приємну співпрацю з вашою компанією. Сувенірна продукція як чудовий засіб іміджевої реклами допоможе виокремити вашу компанію серед конкурентів. Замовник частіше згадуватиме про Вас, попиваючи на початку дня каву з горнятка із логотипом вашої організації, підписуючи документи фірмовою ручкою чи дістаючи ключі з вашим стилізованим брелоком.

Група компаній «Від А до Я» професійно виконає надрук:

  • на промо-сувенірах (повітряних кульках, ручках, запальничках, магнітиках, брелоках, елементах одягу тощо);
  • бізнес-сувенірах (ділових щоденниках, годинниках, візитницях, флешках, парасольках тощо);
  • VIP-подарунках.

«Від А до Я» має напрацьовану базу надійних постачальників сувенірної продукції, тому наш клієнт може бути впевнений – його сувенірна продукція вигідно вирізнятиметься серед конкурентів належною якістю надрукованої корпоративної символіки, довговічністю та широким асортиментом.

Промо-сувеніри

Основне призначення цього типу сувенірів – підвищення рівня продажів компанії. Запальнички, ручки, магніти, блокноти і значки – такі сувеніри в основному дарують споживачам послуг компанії чи товарів, а не колегам, чи партнерам. Досить часто цей тип продукції можна зустріти в різних варіантах промоакцій. При цьому вартість сувенірів є невисокою.

Бізнес-сувеніри

Призначені для фактичних чи потенційних партнерів по бізнесу. Основною їх ціллю є мотивація та підтримка інтересів партнерів, які обрані в компанії. Такі варіанти сувенірів прийнято називати бізнес-подарунками і їх вручають на бізнес-зустрічах.

При цьому потрібно враховувати, що сувенір не має бути дуже розтиражованим, тобто цільова аудиторія обмежена партнерами, власними працівниками, або простими відвідувачами виставки.

Також до цієї групи сувенірів відносять корпоративні подарунки для працівників фірми.

І цим типом сувенірів може бути багато що, наприклад календарі до щоденників, футболок чи кепок.

VIP сувеніри

Це ексклюзивні і дуже часто дорогі подарунки, котрі досить часто замовляються в одиночному варіанті для конкретної людини. До цих подарунків відносять порцеляну, хрусталь, ручки з позолотою і інші. Основною відмінністю цього типу сувенірів є їх ексклюзивність.