Від А до Я Провідна рекламна компанія в Західному регіоні

Офсетний друк

Retro Printer Typewriter Flat Concept [Converted]-01

Офсетний друк – якісні послуги компанії «Від А до Я»

Незважаючи на те, що більшість сфер життєдіяльності переходять у віртуальний світ, поліграфічна продукція не втрачає своєї актуальності. Вона буває представницькою (візитки, фірмові бланки конверти, блокноти), книжково-журнальною, рекламною (буклети, брошури, афіші, каталоги, етикетки тощо), календарною (листові, настінні, перекидні, кишенькові та ін.). Ми щодня користуємося подібними виробами, завдяки яким наше життя та спілкування стає більш зручним, насиченим та зрозумілим. Використовуючи таку технологію як офсетний друк, можна отримати будь-яку кількість відбитків високої якості.

Що таке офсетний друк: особливості друкарської технології

Офсетний друк (off-set – без контакту з друкарською формою) – це друкарська технологія, яка була вперше використана ще більше 100 років тому в США. Її відмінність полягає у тому, що фарба з друкарської форми на матеріал переноситься не напряму, а через проміжний офсетний циліндр. Завдяки цьому зображення виходить не віддзеркаленим, а прямим. Більшість сучасних підприємств використовують так званий цифровий офсет. Технологія, яку ще називають фотоофсетом, дозволяє наносити зображення на друкарську форму, яка встановлена безпосередньо в машину. Відповідно до виду використовуваних носіїв, друкарські машини бувають листовими та рулонними.

Основні переваги офсетного друку

На сьогоднішній день у друкарській справі використовуються різноманітні нові технології, завдяки яким можна отримати продукцію бездоганної якості. Але і офсетний друк не став менш популярним. Адже він має цілу низку переваг:

 • технологія застосовується для виготовлення середніх та великих тиражів поліграфічної продукції. При цьому чим більший тираж, тим нижча вартість кожного відбитку;
 • друкарські вироби характеризуються такими властивостями, як відмінна деталізація, передача кольору, насиченість;
 • у якості друкарського матеріалу можна використовувати картон, різні види паперу, метал, пластик тощо;
 • технологія офсетного друку дозволяє отримувати продукцію будь-яких форматів;
 • висока швидкість друку;
 • можливість коригування кольорової гами без переробки макету.

За умови використання якісних матеріалів друковані вироби відрізняються фото- та вологостійкістю, а також високою зносостійкістю.

Недоліки офсетного друку

Так, вони також є, але незначні у порівнянні з перевагами:

 • офсетний друк не підходить для виготовлення поліграфічної продукції малими тиражами;
 • під час друку на кольоровому папері кольори передаються некоректно;
 • неможливість виконання термінового замовлення, оскільки підготовчі процеси займають багато часу.

Переваги нашої компанії

Група компаній «Від А до Я» є провідною у сфері надання поліграфічних послуг у Західному регіоні України. Ставши нашим клієнтом, ви зможете оцінити:

 • гнучку цінову політику;
 • бездоганну якість виконання робіт;
 • широкий асортимент друкованої продукції (календарі, папки, буклети, щоденники, POS-матеріали тощо);
 • креативне виконання дизайнерських робіт, в тому числі і розробка фірмового стилю;
 • індивідуальний підхід до вирішення будь-яких завдань.

Вся продукція виготовляється на професійному обладнанні іноземного виробництва (США, Чехія, Німеччина, Швеція). Наші дизайнери мають у своєму розпорядженні найсучаснішу оргтехніку та програмне забезпечення. Ми працюємо з клієнтами як зі Львова, так і з інших міст України. Звертайтеся, і ми виконаємо для вас завдання будь-якої складності!